S.S.S.—Sıkça Sorulan Sorular

TEMA Vakfı Eğitim Portalı ile ilgili ayrıntılı bilgilere Hakkımızda Bölümü’nden ulaşabilirsiniz.
Ekolojik okuryazarlık ve doğa eğitimi ile ilgili haber, uzman görüşleri ve kaynaklara portalın anasayfasından ulaşabilirsiniz.
TEMA Vakfı Eğitim Programları’nı uyguluyor iseniz portala giriş yaparak MEB iş birliği ile geliştirdiğimiz eğitim programlarının etkinlik ve materyallerine ulaşabilirsiniz.
Eğitim materyalleri ve içeriklere ulaşabilmek için TEMA Vakfı Eğitim Portalı’na üye olmanız gerekir.
TEMA Vakfı Eğitim Programları’nı gönüllü olarak uygulayan öğretmenler portala üye olabilir. Gönüllü öğretmenlerimize üye kaydını tamamlayabilmesi için TEMA Vakfı tarafından bilgilendirme yapılır.

Portala TEMA Vakfı Eğitim Programlarını uygulayan öğretmenler üye olabilir. Eğitim programlarına eğitim öğretim yılı başlangıcında, Eylül - Ekim ayları arasında, başvurulur. Eğer siz de öğrencilerinizle birlikte Eğitim Programlarından birini uygulamak isterseniz, başvuru döneminde İl Temsilciliklerimiz ve/veya İlçe/Mahalle Sorumluluklarımız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. İl Temsilcilerimizin, İlçe/Mahalle Sorumlularımızın iletişim bilgilerine ulaşmak için Temsilci Haritası’nıziyaret edebilirsiniz. Eğer eğitim programlarını uyguluyor ancak üye olmakla ilgili sorun yaşıyorsanız sorularınızı portal@tema.org.tr adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Profilinizden dilediğiniz zaman kendinize ait bilgileri düzenleyebilir ve fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz.
Üyelikten çıkmak için portal@tema.org.tr adresine e-posta yolu ile talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sistemden kullanıcı üyeliği en kısa sürede TEMA Vakfı tarafından silinir ve bilgilendirme e-posta ile yapılır.
Kayıt aşamasında toplanan kişisel bilgiler doğrulama amaçlıdır ve hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.
TEMA Vakfı’na gönüllü olarak ya da bağış yaparak destek olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.tema.org.tr